ساخت موشک جنگی با سوخت ارده کنجد!

با اینکه طبع ارده گرم است اما افرادی که در شهرهای جنوبی کشور زندگی می کنند همیشه در کنار غذای خود از ارده و خرما استفاده می کنند و اعتقاد دارند دمای بدن با مصرف این دو محصول متعادل می شود. ارده کنجد می تواند برای سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن نقش مهمی داشته باشد و در طب سنتی مصرف آن به تمام گروه های سنی توصیه می شود. آراد برندینگ شما را به خواندن مطالب بیش تر در خصوص این محصول دعوت می کند.

S-200 air defense system

ارده را می توانید در وعده صبحانه مصرف کنید تا در طول روز انرژی کافی و کاملی داشته باشید. مصرف ارده برای کودکان و ورزشکاران بسیار عالی است و می تواند انرژی روزانه این افراد را تامین کند. ارده شیره از آسیاب شدن کنجد با پوست یا بدون پوست تولید می شود و در دو مدل ساده و غلیظ مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول را می توانید با شیره انگور در وعده صبحانه میل کنید.

خرید ارده کنجد از یزد می تواند طعم اصلی و کیفیت واقعی این محصول را برای شما به ارمغان بیاورد.

Tahini in glass jar with seeds in wooden spoon

مصرف ارده قرمز با توجه به شرایط آب و هوایی و فصلی که در آن قرار دارید می تواند متفاوت باشد به طور مثال در فصل زمستان بیش تر می توان از این محصول استفاده نمود اما در فصل تابستان به دلیل هوای گرم بهتر است مصرف آن را کاهش دهید. قیمت ارده کنجد با توجه به کیفیت کنجد و میزان خالص بودن آن می تواند متفاوت باشد از این رو این محصول دارای قیمت مشخصی نخواهد بود.

5. Tahini