سرکه انگور صنعتی را می توان برای غذای ماهی ها استفاده کرد

سرکه از دیرباز در سراسر جهان به عنوان چاشنی اصلی در تهیه و پخت برخی غذاها استفاده می شده است، سرکه انگور صنعتی زیرا طعم تند آن آن را بسیار مفید و همه کاره کرده است.

مقدار قابل توجهی از سرکه برای مصارف خانگی به بازار عرضه می شود. در انگلستان و ایالات متحده، سرکه سفره بیشترین استفاده را سرکه سیب است.

در حالی که در ایرلند سرکه مالت و در کشورهای انگور مانند ایتالیا، فرانسه و اسپانیا، سرکه شراب است. در خاور دور، علاوه بر سرکه برنج سنتی، سرکه مصنوعی نیز بسیار رایج است.

سرکه به سبزیجات و محصولات گوشتی طعم می بخشد. یکی از مواد تشکیل دهنده سس سالاد، سس ها مانند تاباسکو و فرآورده های گوجه فرنگی مانند سس کچاپ، خردل و آسپیک است.

مخلوط با روغن و نمک، وینیگرت کلاسیک را می سازد و می توان از آن به عنوان چاشنی سالاد و به عنوان سس برای سبزیجات سرد، پخته، گوشت و ماهی استفاده کرد.

برای استفاده از چاشنی، سرکه را می توان با گیاهان و ادویه هایی مانند ترخون، ریحان، سیر، موسیر و سنجد معطر کرد. هنگامی که استیفیکاسیون کامل شد.

آنها در سرکه غوطه ور می شوند. در انواع خاصی از سرکه قند نیز اضافه می شود. این سرکه ها طعم خاص و غیرعادی به غذا می دهند.

عطر و طعم ترش و شیرینی که سرکه بالزامیک به غذاهایی که به آن اضافه شده است می بخشد، مشخصاً خاص است. برای انواع غذاها مانند سس، سالاد سبز و گوشت مناسب است و با پاشیدن روی توت فرنگی، هلو یا خربزه طعم و عطر مطبوعی به آن می بخشد.

در نهایت، سرکه به دلیل دارا بودن اسید استیک و pH پایین، به عنوان نگهدارنده هم برای مصارف خانگی و هم در صنایع غذایی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.