مادری با خرید ظروف مسی کیلویی دست دوم باعث طلاق دخترش شد

زمینه را برای آشپزخانه رویایی خود با ظروف مسی کیلویی دست دوم آماده کنید.

به احتمال زیاد، جزیره ای یا حداقل، شمارنده هایی وجود دارد که مایل ها طول می کشد، که روی آن خرد می کنید، تاس می کنید و مخلوط می کنید. (شما ایستگاه‌های جداگانه‌ای را برای هر کدام راه‌اندازی می‌کنید، فقط به این دلیل که می‌توانید.)

وسایل و ابزارهایی برای شما در هر اختلاط و هوس‌های هیجان‌انگیز، مکان‌هایی برای پخت و سپس خنک کردن همه آخرین ساخته‌های شما آماده هستند.

و در جایی شاید بالای اجاق گاز، شاید در کنار آن – احتمالاً دیگ های مسی، زیبا و درخشان و آماده برای دم کشیدن وجود دارد.
اما قابلمه‌ها و ماهیتابه‌های مسی چیزی بیش از رویاپردازی، برای فیلم‌های ذهنی آشپزی در کنار جولیا چایلد و برگرداندن املت کامل شما هستند.

دلیلی وجود دارد که از نظر برخی، اینها کرم دولاکرم ظروف پخت و پز هستند. برای کسانی از شما که به اندازه کافی خوش شانس هستید که آنها را دارید یا کسانی که دوست دارند در آشپزخانه رویاهای خود به درستی با آنها رفتار کنند ما درباره مس صحبت می کنیم.

مس نه تنها اجاق گاز شما را شیک می کند، بلکه هنگام آشپزی به شما کمک می کند.

مس به عنوان یک فلز، یکی از بهترین هادی‌های گرما است: به سرعت گرم می‌شود و گرم می‌ماند و باعث توزیع یکنواخت گرما می‌شود و بهترین بخش این است پخت یکنواخت غذا.

این به این معنی است که دیگر هیچ لکه سوخته ای وجود ندارد، دیگر سوزاندن وجود ندارد. شما کنترل بیشتری روی همه چیز دارید. دیدن؟ دست کمک.

و در حالی که شما را در اختیار داریم، شایعه‌ای که می‌خواهیم آن را رد کنیم: مس برای پختن در آن 100% ایمن است، به شرطی که با فلز دیگری غیر واکنشی پوشانده شود (و اکثر ظروف مسی اینطور هستند).

معمولاً آسترهای ساخته شده از نیکل، قلع یا فولاد ضد زنگ را خواهید یافت. هر چیزی و همه چیز را در این تابه ها بریزید. روکش فلزی شما و غذایتان را ایمن نگه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.